| mrox91 a întrebat:

Vreau sa-mi pun gel pe unghii, fara tips-uri. Pot sa pun gel pe unghie si sa le fac french de exemplu pe deasupra cu oja normala? thinking Sau trebuie sa-mi iau si oja speciala? Ideea e ca vreau sa nu desprind deloc gelul, doar sa completez cand creste unghia. Se poate?

2 răspunsuri:
| Maria84 a răspuns:

Da iti poti face, exista gel alb care iti modelezi singura unghia french, cu stima

| Nolkyz a răspuns:

Da, poti sa iti pui un strat subtire de gel pe unghia ta naturala... si vor fi rezistente. si poti sa iti faci orice model vrei tu cu oja normala.