| rihanna7865 a întrebat:

cum pot sa scap de burta intr-o saptamana? adicae u nu am burta asa mare si in rest nu sunt grasa deloc doar un pic am burtica si nu imi place de aceea vreau sa o dau jos cat mai repede cum as putea? voi cum ati scapat de ea? crying

Răspuns Câştigător
| ASHESofVampire a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek Uite, daca faci incet timp de o saptamana, scapi de burtica si eu am incercat, doare putin la inceput :) Dar da rezultate.

2 răspunsuri:
| MarvelStars28 a răspuns:

Prin operatie de liposuctie. Funda? big grin

| dinucr a răspuns:

Prin execitii. Sa nu ai incredere in pastile de slabit si alte porcariiwinking