| NanaBaby a întrebat:

Vreau sa slabesc cam 10 kg pana de 1iulie. Imi dati niste sfaturi/diete? Multumesc. Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| troller2103 a răspuns:

Mai sunt 2 saptamani. in doua saptamani nu ai sanse sa slabesti 10 kg :O omfg omfg...

dar poti incerca :

-sa bei apa inainte de masa pana simti ca stomacul tau e aproape plin si apoi mananci putin, niste legume fructe. apropo sa nu mananci mancaruri cu ulei de floarea soarelui, poti folosi ulei de masline...
-ffff. multa miscare, cateva ore pe zi. gimneastica sau sa alergi cativa kilometri.
-nu mananci dupa ora 6. strict nici apa nu bei
-fara dulciuri
-respecta orele de somn [minim 8 ore de somn]
-fara prajeli si fast food.
-care de pui sau de vita fiarte nu prejita.
-legume fierte si in salata.

respecta regulile astea si vei slabi minin 5 kg.

apropo : - funda?

7 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea dar in 13 zile nu au cum sa slabesti 10 kg. 10 kg in mod normal le slabesti in minim 1-2 luni.

| AnonimGirl a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti 10 kg atat de repede. Imi pare rau.

| Kanghu a răspuns:

Fail. Nu ai cum sa slabesti atat de repede. Cel putin nu sanatos.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Cum sa slabesti 10 kg in 2 saptamani?:O
E aproape imposibil.

| Dildau a răspuns:

Pune-ti o banda adeziva peste gura!

| JustMe_8048 a răspuns:

Wow.tu in 2 saptamani vr sa dai jos 10 kile.cam greu...greu de tot...
Poi ce sa iti recoman eu. mananca cat mai multe legume si fructe...sex cat mai mult chiar foarte mult.sh exercitii fizice.pe masura dorintei tale. Bafta.Sa Auzim De Bine

| mvp97 a răspuns:

Cacamash pe fundita ta