| IrinaAniri a întrebat:

Vreau sa slabesc cat de mult se poate, minim 6 kg pana incepe scoala, vreau sa imi spuneti cele mai eficiente exercitii pentru slabit, sunt sportiva, deci rezist destul de bine, daca vreti sa imi spuneti si numarul de exercitii care trebuie facute pe zi ar fi perfect

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Coarda, metoda cea mai buna, sari cat poti in fiecare zi si bea si multa apa..succes.

| IrinaAniri explică (pentru ynna93):

Cam cate sarituri ar trebui sa fac pentru a slabi 6 kg in 6 zile? nu te gandi la faptul ca nu rezist

| ynna93 a răspuns (pentru IrinaAniri):

May am zis cat poti, dar nu trebuie nici sa te fortezi, eu fac 500 pe zi ca sa ma mentin, poti sa faci 1000 si mai faci pauza de o ora si inca 1000
.

| anonima13 a răspuns:

Hey, iti dau un sfathappy si eu m-am ingrasat 1-2 kg in vacanta si vroiam sa slabesc, dar m-am gandit asa, in fiecare an in vacanta ma ingras putin, iar cand incepe scoala slabesc imediat si chiar ajung mai slaba decat inainte de vacanta, asa ca nu iti mai face probleme cum sa slabescti inainte de scoala pentru ca dupa o saptamana o sa vezi ca pierzi din greutatetongue:p

| Valentynaaa a răspuns:

Poi uite niste exerciti care pe mine chiar m-au ajutat si te vor ajuta si pe tine crede-ma ca nu sunt atat de usoare precum par fa-le in fiecare seara si seara nu manca mancare dar daca vrei sa mananci seara iti recomand un iaurt natural cu continutulk de grasime scazut. Uite linkurile:->http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0 Si acesta :):->http://www.youtube.com/watch?v=XRnGdc4i6zo&feature=related Iti urez succes:).

| Grizbo a răspuns:

Eu am 12 ani si vreo 50.5 kg. Trebuie sa slabesc si eu pana la scoala, dar m-am gandit saptamana asta pana la scoala sa fie asa : Dimineata devreme 10 flotari aproape perfecte, 50 abdomene fata, si 50 abdomene spate + 50 genoflexiunilaughing Sper sa slabesc, a, da, si seara fac la fel iar in timpul zilei alerg vreo 50 minutehappy