| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc la abdomen! dati-mi ceva linkuri de exerciti care la voi au dat roade si spuneti-mi cate kilorgrame ati dat si in cat timp sau cat pot da in cat timp. Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Sex salbatic non -stop pe canapea,pat,pe jos,birou,masa,cada,public, acoperis, scara blocului...

| Pavel5479 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
rezultatele le vezi dupa poza;)

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Fa abdomene nu iti trebuie nici un fel de axercitiu in afara de abdomene si mersul pe bicicleta daca nu poti sa faci abdomene dar daca alegi varianta cu bicicleta lasa-ti SAUA mult mai jos decat trebuie. fundita?