| sexyGirl_1453 a întrebat:

TPU vreau sa slabesc
imi dati niste exerciti de slabit? dar sa nu fie prea grele

6 răspunsuri:
| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Singurele moduri in care poti slabi fara sa faci efort fizic sunt dietele, pastilele de slabit sau ceaiurile de slabit, dar sunt daunatoare organismului, deci mai bine te pui putin pe treaba si incepi sa faci abdomene si jogging. Mult succes!

| porumbitza a răspuns:

Uite aici si chiar functiioneaza www.sanatatea.com/frumusete/abdominale.htm bafta

| Dragon01 a răspuns:

Fara efort nu poti face nimic, adica vrei sa slabesti fara sa fac aproape nimic.Asta nu se poate

| Morenna10 a răspuns:

Alergatul ajuta foarte mult, flotari, abdomene...Bafta!

| sexyGirl_1453 explică:

Am 14 ani si 54 kg

| SiLviA_2797 a răspuns:

Uite niste exerciti care te ajuta pentru muschi si pentru slabit :cand esti pe spate fa urmatoarele:abdomene,forfecari de picioare in aer,ridicare in acelasi timp a picioarelor si a mainilor,ridicarea picioarelor(primadata cu unul,apoi cu celalalt, apoi ambele). Cand esti pe burta ridica mainile si picioarele in acelasi timp, apoi doar ambele maini ridica-le.Cand esti in picioare fa genoflexiuni si ridicari pe varfuri.Toate aceste exercitii te vor ajuta doar daca le faci des. Sper ca raspunsul eu ti-a fost de folos, o zi buna, Pa.