| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU vreau sa slabesc la abdomen. Vreau niste exerciti care le-ati incercat si voi si merg si sa imi zice-ti cam in cat timp o sa dau abdomenu` jos?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multe abdomene, urcatul rapid al treptelor, ciclism, cât și evitarea consumului de grăsimi!
Succes.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| alexxv a răspuns:

Ceau :* Parerea mea este sa faci dimineata si seara abdomene si tot felul de exercitii de slabire.Si in cursul zilei sa faci miscare.

Sper ca te-am ajutat >big grin

| Maddalinutzza99 a răspuns:

Buna! Pai in primul rand:alearga, fa abdomene, exercitii de slabire, etc...