| Charlotte02 a întrebat:

Vreau sa slabesc vreo 10 kg dar fara cura stricta si m-ar interesa in special la burta.happyVreau un program de exercitii fizice de facut acasa,de pe yt de preferat si pareri,daca a mers,de cate ori trebuie facut,la cat timp etc. nu vreau raspunsuri vagi gen abdomene sau mersul cu rolele, vreau ceva exact si detaliat :p fundita :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| missoriginalitate a răspuns:

Pai a slabi nu inseamna neaparat ca trebuie sa ti cura.eu sunt inalta si nu am probleme cu greutatea dar eu mananc de fiecare data la aceeasi ora si la fiecare 4 ore.dar putin.cu timpul pofta ta de mancare se va reduce. poti sa inlocuiesti uleiul de floarea soarelui cu ulei de masline este cel mai potrivit pentru salate.pentru paine poti sa iei paine neagra sau cu secara e super buna.mmmiamde dimineata inloc sa mananci daca mananci poti inlocuii laptele cu iaurt si cu cereale. sper ca team ajutat.mamanca peste dar pregatit cu ulei de masline. sper ca te-am ajutat

| radu250 a răspuns:

Alergatul merge cel mai bine.dai jos burta.de 3 ori pe saptamana 90 de minute.si intr-o dai jos 10 kg.asta impreuna cu o dieta fara acizi grasi.