| genutzz a întrebat:

Vreau sa stiu cum le spuneti voi la iubiti vostri mai exact cum ii alintati ca nu prea stiu cum sa-i zic la prietenul meu... funda pentru ce frumos

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna.
Alintari?laughing...Ok:iubirea mea,dragostea mea,ingerasul meu,inimioara mea,soarele meu, regele meu, sufletel mic.
Poti sa-i zici ca il iubesti enorm, ca il adori, nu consta totul in alintari. Faptele sunt mult mai importante!
Spune-i ceea ce simti pentru el cu adevarat si e de ajuns.love struck
Mult noroc.:* Funda?>big grin

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îi zici pe nume, alinturile sună greţos şi retardat.