| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se merita sa-mi iau o lampa UV. vreau sa-mi fac unghiile singura, sa nu mai platesc la salon. am gasit de cumparat la un pret bun pe www.ieftin.net Ce parere aveti? sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unghiile, manichiura, o putem face si acasa, cu putina indemanare, din cand in cand la salonul din oras, alteori poti cere unei prietene care se pricepe la asta, tinand cont si de mesajul monicai (monica claudia) sper ca te-ai convins...

2 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

NU nu merita ((, nu e acelasi lucru ca si la manichiura da e ffff foarte frumoasa plublicitatea ( dar nu tot ce zboara se maninca (. eu il am in dulap de 2 ani (8 la naftalina ( asa ca. (( nu te sfatuiesc (( chiar daca pretul e destul de abordabil ( eu am platito 128 de eu. dar ca si a ta costa 38 de eu aici ( mai putin ca si pe ieftin.ro dar. e tot una ((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cat ai gasit lampa? pe acel site?