| Mayy a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nuantatorul nu prinde pe radacinile crescute(saten deschis) am folosit un nuantator saten inchis spre negru.si nu a prins deloc. Si ce coafuri pot s imi fac cu o perie care emana caldura.cand o folosesc ca sa mi usc parul mi se tot incalceste parul in ea! sad

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Este o asemenea perie la Rowenta.Il descalceste si e perfecta si daca vrei sa iti faci parul ondulat si daca vrei sa-l tii drept.Pentru a iesi uniform culoarea, trebuie sa ai si tot parul de acceasi culoare.
Daca vrei sa prinda in intregime, alege o vopsea.