| Denisiia a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti mai multe exercitii pentru abdomen happy ( Funda )

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=M_RjP2TB8c8 Tine-te de asta si o sa vezi rezultate.

| dydu01 a răspuns:

Buna! Incearca sa faci ce face ea : http://www.youtube.com/watch?v=rBejzFQVgnU
Nu-ti face griji daca nu poati chiar tot, dar incearca sa faci cat mai mult or sa se vada diferente;). Bafta!

| MadalynMada1990 a răspuns:

Genoflexiuni,abdomene,flotari dar fa cate 30 si o alergare pe zi si o sa se vada