| Al3xysS a întrebat:

Vreau si eu sa ma tund si nu stiu in ce modele sa ma tund.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna iti voi da un salon virtual sa l incerci. Este super pentru ca vezi diferite coafuri dar o sa descoperi si noul secret al lui Fergie.

Succes! Astept feedback.
http://haircolor.avon.com/ro/

Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| angel74dm a răspuns:

Cică astea s-ar purta în 2011... http://www.google.ro/......tp?/search

| psiHopixia a răspuns:

Bobsmug se poartebig grin

| WhatMeanLove a răspuns:

Hey,pentru copilulemo@ ca nu merge nici un site de acolo! O, si apropo, tunde-te scurt!

| maria_9179 a răspuns:

Pai ute un exemplu: eu am fost tunsa bob asimetric cu breton drept. daca ai si parul mai des o sa-ti stea bine.sau gherutza... :-) cauta si pe google motele de tunosri si poate gasesti acum depinde si de forma fetei tale succesc

| mikky_7557 a răspuns:

Daca ai parul lung te poti tunde bob ca mine, iar daca il ai scurt mai bine til lasi sa creasca si apoi poti face ce vrei cu elwinking