| Iunix a întrebat:

Vreau şi eu un dodorant pentru bărbați dar dă fie bun. Acum am un spray Nivea Men Fresh Active ( am mai avut şi invisible) dar, deşii fac baie de 2 ori pe zi ( seara duş şi dimineața pe față, la subraț etc.) hainele nu mai pot fi lurtate. La tricouri nu am nici o oretenție, dar si hanoracu? Mă dau cu deodorant, nu transpir, nu depun efort ( ca să nu transpir ), nu miros sau ceva, dar seara hanoracu, tricou tot miroase. Adică dăuă-n colo de treabă, dacă tot mă dau cu un deodorant vreau ca hanoracu, ( haină care nu e în contact direct cu pielea ) să nu aibă nici un miros şi să poată fi purtat 2 - 3 zile la rând.

Răspuns Câştigător
| Regedesubmunte a răspuns:

Încearcă rexona man, dar să fie săpun nu șprei!

| Iunix explică (pentru Regedesubmunte):

Mi-am cumpărat şi este fantastic. Hanoracul miroase foarte frumos, şi nici măcar tricoul care a venit direct pe piele nu are pic de miros neplăcut, nici nu zici că le-am purtat. Cel mai bun deodorant. Rexona men Cobalt Dry. Îl ador, cel mai bun deodorant din viața mea ❤.

1 răspuns: