| ElenaMari a întrebat:

Produsele de la Deichmann sunt originale? Ca voiam sa-mi iau o pereche de fila dar vreau sa ma asigur ca sunt originali

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îi ditamai magazinu cu nu știu câte filiere, normal că-s originale...ați înnebunit cu asta original/fake, vorbim de magazine mari nu de bazare și site-uri fantomă totuși

| morfeo a răspuns:

N-as zice ca sunt originali, in general tot ce vinde Deichman e calitate inferioara

| Simpatic a răspuns (pentru morfeo):

Pai calitate inferioara nu este totuna cu neoriginale, adica ei pot aduce modele mai proaste adica nu aduc nike air max 300 la 900 de lei ci un model mai inferior nike air max 270 la 450 de lei. Am dat doua exemple fictive despre cum vad eu incaltaminte inferioara.
E ca si la masini sedanuri premium si non-premium.
Deichman daca este sa vorbim in metafora nu este o masina premium, dar nu inseamna ca e o tigaie cu km masluitiwinking

| sierra1 a răspuns (pentru morfeo):

"tot ce vinde Deichman e calitate inferioara"

ete fleoșc, așa ai decis tu?