| Lyss . a întrebat:

Stiu ca am mai pus o intrebare de genul, dar acum am gasit si poze.
O sa am in curand banchetul si NU, nu vreau o tinuta extravaganta. Am gasit in Kenvelo o rochita draguta http://www.shop.kenvelo.ro/......turi.html. Nu pe negru.
Si ma gandeam ca as putea sa o imbrac cu o pereche de skate-shoes http://www.uniquehomestore.com/imagesosb1/2168_1.jpg *ai mei sunt albi ai cu sireturile mov*, cu o pereche de dresuri mov.
Stiu ca probabil o sa spuneti ca e o seara prea speciala pentru skate shoes, dar nu sunt deloc eleganta si feminina si ma rog, deci nu. Intrebarea mea este daca merg skate-shoes cu rochie. Am vazut o tipa prin oras si chiar mi-a placut. Deci. Merg?
Pe cat se poate sa argumentati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Ar merge skate'i cu o rochie dar nu cu aia de la kenvelo.Incearca sa gasesti o rochie care sa nu fie plisata in partea de jos sau sa nu aiba crapaturi asa lungi ca cea de mai sus.

3 răspunsuri:
| Bybybya a răspuns:

Ar merge skate shoes la o rochie dar in nici un caz la aia...mai cauta sh sigur o sa gasesti dar nu una in genul aleia crede-ma aia nu merge cu nici un fel de skate shoes sau orice alt fel de adeidas aia merge cu pantofi iti poti lua una la fel de scurta dar nici in colturi nici cu franjuri una simpla ALBA!

| Demoiselle a răspuns:

Cand ai spus "NU, nu vreau o tinuta extravaganta" banuiesc ca te-ai referit la una nu prea eleganta, mai degraba.
Uite eu nu ma pricep cine stie ce la moda dar inteleg gustul tau pentru o rochie mai casual care sa se potriveasca cu skate-shoes.
Nu-mi place rochia de la Kenvelo. Urasc rochiile in colturi:|(parere personala)
Ce as purta eu cu shoesi: http://www.envy.ro/......-mov-10766
sau http://www.envy.ro/moda/Rochii/Rochii-casual/Rochie-cu-buline-Nichi-9254

| Lyss . explică:

Scuze, eleganta am vrut sa spun, eram obosita.
Pai atunci pot renunta la skate-shoes si sa iau doar rochia, am cautat destul de mult ceva sa-mi placa si nu prea mai am timp, deci. Renunt la ei. Multumesc tutror xD.