| SilentRain a întrebat:

A mai lucrat cineva la impartit pliante?
Cat se castiga?
Merge că și job part-time, pe lângă un alt job de 8-10 ore?

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Am un prieten care a lucrat si sincer nu merita. Mai bine te bagi promoter undeva (la orice, numai la GSK nu. Acolo e o nebuna care suna lumea de n ori pe zi, deci ca sa o eviti nu te duce la ei), la mec sau kfc

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie mi se pare prea multa fataiala pentru 0.5 de bani sau cat era pliantul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, sa iei 50 lei sau si mai putin pe saptamana, sa cari titai greutatea in spate, si sa isi bata altii joc de tine. Pe unde eu am fost, tu doar incerci sa vezi.
Eu iti zic ca am facut si asta, vreo 2 luni.
Munca multa, bani putini pentru tine, si restul pentru burtosii de sefi happy