| Andrei_Dragos_1995 a întrebat:

Am 15 ani si mi-as dori sa devin actor, la ce scoala de facultate imi sfatuiti sa merg? Si vreau sa raman in Romania, nu vreau in alte tarii ...Si ce limbi trebuie sa stii pentru a deveni actor :vorbesc serios si am nevoie de ajutor va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Facultatea de actorie si televiziune din Bucuresti limba engleza si franceza.

| Andrei_Dragos_1995 explică (pentru Prince_Amir_1995):

Eu am vorbit cu cineva de la mediapro picturesc, care a facut filmele inima de tigan, regina si altele si mi-a spus ca Atata timp cat e un proiect romanesc, nu conteaza si alte limbi.