| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat si am 14 ani. Mi-as dori sa ajung actor, dar am o mare problema:locuiesc in viseu de sus, judetul maramures si vreau sa ajung la o scola de actorie, insa nu stiu inca daca ar trebui sa urmez liceul din orsaul meu(foarte bun liceu) la profilul filologie. As vrea sa joc si in telenovele romanesti, nu-i nicio problema, insa vreau sa devin actor. Vorbesc fluent diferite limbi, insa cel mai bine ma descur la limba engleza. Ma poate ajuta cineva si pe mine, sa-mi spuna unde ar trebui sa merg?

Răspuns Câştigător
| ☼loli☼ a răspuns:

Am o propunere: fa ce liceu vrei tu, invata si mai bine limba engleza si la 20 d ani muta-te in Los Angeles si participa la castinguri. Nu glumescwinking Brad Pitt asa a facut, s-a mutat acolo si a avut tot felul de slujbe ciudate in paralel cu niste lectii de actorie.

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Poti face si cursuri de actorie. Invata bine engleza ca asta trebuie neaparat.
Pe parcurs, prinzi experienta si vei putea merge la castinguri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos oras. mi-ar placea si mie sa locuiesc acolo.happy acum depinde si de situatia financiara a parinilor tai, daca ar face fata daca ai merge in alt oras. daca esti bun cu siguranta te vei face remarcat happy succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu locuiesc in viseu de sus si eu mi-as dori acelasi lucru ionut

| potzo a răspuns:

Www.twistmedia.ro - e cea mai la indemana

| alexis a răspuns:

Poti ajunge cunoscut...si daca nu risti, nu castigi. Normal ca ar trebui si sa recunoastem, cresti asa ca... du-te.

| Braveheart30 a răspuns:

Ok, mersi pentru sfaturi, mai astpet si de la altii!