| anonim4441 a întrebat:

Am 15 ani sunt la liceu si vreau sa ma angajez undeva al 4 ore sunt din buc happy ziceti-mi si mie niste siteuri cu locuri de munca pentru elevi la 4 orebig grin! dau funda

4 răspunsuri:
| diditza23 a răspuns:

Vezi pe bestjobs, e-jobs sau my-jobs...la 4 ore de obicei se poate pe la fast-fooduri gen kfc, mac, sau ospatar dar nu stiu daca ai varsta necesara. poate gasesti cv pe siteurile alea big grin

| pioneeraudio a răspuns:

Ceau.
1. ma bucur ca iti doresti sa muncesti.
2. trebuie sa ai 16 ani impliniti sa poti fii angajat/a cu 4 ore si ca parintii tai sa isi dea acordu in scris. funda?

| anonim4441 explică (pentru pioneeraudio):

Unu la mana vezi ca gresesti ca se poate sa muncesti si de la 15 aniwinking

| anonim4441 explică:

Daca vrei da add la iulyan_anonim tongue