| Ally.Bee ♀ a întrebat:

Am 17 ani, sunt din Bucuresti, si daca tot a venit vacanta, as dori si eu sa ma angajez, dar bineinteles ca nu am nici o idee unde as putea. Stiti ceva de Mc, KFC sau Burger King, fac angajari? Ori ca promoter... ceva. Nu prea am experienta, dar nici frica de munca. Stie cineva ceva?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In sos.Pantelimon Carrefour deschide un nou magazin.Angajarile se fac la Carrfour Colentina.

| luciana200972 a răspuns:

Firma Seacret spa cauta consultanti vanzari cosmetice si platesc binisor pentru 6 ore de munca plus ca sunt si comisioane din vanzari, lasa un CV la unul din standuri, le gasesti in majoritatea mall-urilor. Succes

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Buna.Si eu caut ceva de munca. uite eu as vrea ca ospatar sa ma angajez.Iti dau si tie acest sfat.

| hugo a răspuns:

Incearca la o Terasa...Mc.Donald's si alte magazine de genul care mai sunt deschise prin mall'uri, la o cafenea poatethinking, incearca sa iti faci "CV" si sa pui pe diferite site-uri:bestjobs, ejobs etc! Eu asa am reusit sa ma angajez! Succes

| Ana_6561 a răspuns:

Si eu am tot 17 ani si eu am ales jobu de a fi lider avon si pot sa zic ca ma ajuta foarte mult. daca vrei mai multe detalii despre castiguri sau sa te inscri sau oricelaughing contacteaza-ma id avon016190