| Ally.Bee ♀ a întrebat:

Am 17 ani, sunt din Bucuresti, si daca tot a venit vacanta, as dori si eu sa ma angajez, dar bineinteles ca nu am nici o idee unde as putea. Stiti ceva de Mc, KFC sau Burger King, fac angajari? Ori ca promoter... ceva. Nu prea am experienta, dar nici frica de munca. Deci? happy

2 răspunsuri:
| shadow23 a răspuns:

Buna! Si eu as vrea sa ma angajezhee hee tot la fel Spring Time, Mc sau kfc thinking anunta-ma daca te angajezihee heebig grin