| alienkros a întrebat:

Am certificatul cambridge la nivelul C2 si sprachdiplom la c1..Ai mei vor sa ma trimita in Londra la studii din clasa a 11-a si dupa la facultate..ca na... Am bursa si merg acolo pe gratis... Vreau sa urme psihologia la Oxford ar fi cel mai bine dar as visa si la Cambridge..Ma rog? Se castiga bine din psihologie acolo? Se merita sa.renunt la Romania si la prieteni pentru Londra? Voi avea.viotor? Ce sa.fac?

1 răspuns:
| karellia58 a răspuns:

Merita sa incerci, in fond ai avea numai de castigat si oricum acolo se plateste orice munca mai bine decat aici si te poti intoarce cand vrei tu in tara.Asa nu-ti vei reprosa niciodata ca ai ratat o oportunitate.