| Silvia_6960 a întrebat:

As dori sa stiu cum se procedeaza pentru a obtine bursa la universitatea Cambridge (Londra). Ma refer ce acte trebuiesc, si toate conditiile de implinit. De asemenea as dori sa stiu daca este necesar sa intri la o facultate din Romania pentru a putea obtine o bursa.
In fine as dori mai multe detalii.
Multmeeesc!:X

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Ma mia unde vrei sa dai, la Cambridge, acolo cei mai destepti pot intra, dar poate ai noroc. Poti intreba pe cei de la ambasada Angliei, sau la o facultate care are conexiuni cu universitatea din Londra.Sa imi trimiti o poza cand ai intrat, bine! Astept un mesaj in particular.Noroc sa ai!

| alledawn a răspuns (pentru Dan):

Si eu tot in Londra vreau sa ma ducbatting eyelashes

1 răspuns: