| rainbowkid a întrebat:

Credeti ca in Romania ai vreo sansa la o bursa pentru Londra? Eu stau in Pitesti momentan, de abia am intrat la liceu si vreau sa obtin o bursa pentru facultate in Londra. Daca nu o obtin din liceu, macar din primul an de facultate... As vrea sa urmez Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii.

1 răspuns:
| MisterKat a răspuns:

Salut! E fain ca esti o persoana ambitioasa! Asta e foarte fain!
Poti sa incerci sa cauti detalii pe site-ul Ministerului Educatiei Nationale - www.edu.ro, sa dai un e-mail la Minister sau sa cauti detalii pe site-ul Facultatii din Londra.
Mult Succes!