| ROXY19 a întrebat:

Am nevoie de ajutor ce-ati spune sa ma fac stewerdesa sau functionar bancar. funda!

Răspuns Câştigător
| Camyyy_5609 a răspuns:

Pai si Stewardesa ar fi frumos.dar functionar bancar este mai bine:d si mai in siuguranta:d vezi si tu unde iti place mai multlove struck chiar daca la stewardesa primesti un salariu foaarte bunlove struck eu as zice Stewardesalove struck funda plss:X

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| Mdll966 a răspuns:

stewerdesa.pai este foarte interesant, cu experiente placute, dar este si o meserie riscanta. functionar bancar.e mult mai sigur.Acum faci ce.ti place mai mult.happy

| llinka a răspuns:

Stewerdesa e o idee interesanta, dar totodata riscanta... functionar bancar e mai sigur )