| salangwayongseo a întrebat:

Am nevoie de pareri despre firma sc.mainstream identity management. Srl.a mai ai auzit cineva de ea? A facut cineva recent contract acolo? a mai plecat cineva cu firma asta? Este o firma de plasare a locului de munca din cluj.

10 răspunsuri:
| salangwayongseo explică:

Stii din sursa sigura? Multumesc!

| pufulescu a răspuns (pentru salangwayongseo):

Din principiu nu da banii inainte, la nici o firma oricat de serioasa este sau pare!
Spune-le ca vrei sa iti fie retinut comisionul din salariu, asa e cel mai sigur.

| white2 a răspuns:

Azi am sunat si eu la ei si au spus ca dupa ce platesti in 10 zile e plecarea. Pana aci e frumos dar am citit pe net ca cineva a platit in mai si asteapta de 2 luni sa plece!

| justjohn a răspuns:

sa nu te puna dracu sa le platesti ceva ca is tepari. dupa ce le platesti ceva iti zic sa mai astepti si dupa aia dispar! mare grija

| Kidosibiu a răspuns (pentru justjohn):

Sti tu sigur? AI patit asa ceva sau ai auzit de la cineva sigur? Astept raspuns urgent big grin! Mersi!

| silvia74 a răspuns (pentru justjohn):

Asa e sunt tepari dar nu au disparut au sediu tot acolo si raspund la aceeasi telefoane.eu am platit 3 contracte la ei in iunie si nu am plecat nici pana acum

| silvia74 a răspuns:

Eu am platit 3 contracte in iunie si nici pana acum nu au mai sunat. cred ca fac contracte si asteapta pana trec cele 6 luni de valabilitate a contractelor, am sa reclam la protectia consumatorului

| Claudiu_Graur_1992 a răspuns:

Astept parerile voastre daca stie cineva cv mai concret de firma asta daca au mai plecat oameni cu ei? multumesc!

| Danut_Dan_1995 a răspuns:

Am fost eu cu anca doi prieteni si am platit si nu neo mai dus din data de 24.08. 2015 neo tat mintit ca nu o vinit anca contractu as mincinosi cu acta an regula

| silvia74 a răspuns (pentru Danut_Dan_1995):

Niste mincinosi am platit 3 contrecte si nu am mai plecat sunt 6 luni de atunci