| vasi123465 a întrebat:

Am o intrebare, am dat psihologicul pentru anp la sursa externa.La fiu/fiica al...
La prenumele lui tata si prenumele lui mama am pus si numele de familie si acum vazui ca nu trebuie sa-l pun.Pot sa fiu declarat respins pentru asta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti fi respins pentru aceasta mica greseala, de altfel n-are nici o legatura cu examenul psihologic.

| anonim3247 a răspuns:

Câți sunt pe loc la concurs?
Dacă sunteți 100 pe 100 de locuri ești ca și admis în continuare la ce probe mai ai.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă e anunțul ăla cu 6 locuri și sunteți 100 la concurs cam poți să uiți că o să iei.

| vasi123465 explică (pentru anonim3247):

9 locuri si 100 si ceva de candidati, problema e ca prenumele parintilor am scris si numele de familie

| Konstantinos99 a răspuns:

Nu cred