| IrInA9618 a întrebat:

Care vi se pare cea mai puternica relatie intr-o familie? tata-fiica; mama-fiica; tata-fiu; mama-fiu; sau cele cu bunici? big grin

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna cea mai puternica relatie este cea mama-fiica.Mama este cea care te-a nascut, a zambit in clipa in care te-a vazut, a avut grija sa primesti tot ce iti doresti si sa ai parte de o educatie cat mai buna, iti dovedeste ca te iubeste neconditionat, ea si-ar da si propia viata numai ca tu sa nu patesti ceva, ea e cea care te protejeaza mereu de orice pericol.Chiar daca tipa la tine, nu o face din rautate ci doar vrea sa te faca sa intelegi ce e bine si ce e rau.Mama este fiinta cea mai depret de pe pamant:X:X

15 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Mama -fiica/tata-fiu
si cele cu bunicii :X

| Liviu a răspuns:

Eh
As putea spune mama - fiu
Dar ei nu au timp de mine'

Pe cand bunicu :X
Beau fumez... ma inteleg super cu el'
AM ceva invatalaughing
Deci bunicu:X

| Floreenofficial a răspuns:

Pai un lucru e sigur:baietii sunt mai mamosi, iar fetele, invers, cand se cearta cu mamele ca sa le faca in ciuda se aliaza cu tatii.
nu stiu cred ca tata-fiu si mama-fiica sunt cele mai puternice.batting eyelashes

| snowflake a răspuns:

Depinde de la caz la caz.

dupa mine, cea mai puternica relatie ar fi mama-fiica/sau fiu (din nou, depinde iarasi de situatie ).
o femeie cand va fi insasi mama, va tine si la copil si la mama - si iarasi revenim la relatia mama-fiica/fiuwinking

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Mama-copil...inviferent daca e baiat sua fatahee hee

| pwp a răspuns:

Mama-fiica

| Petronela a răspuns:

Mama-fiica si Tata-fiu

| Fluffy a răspuns:

Dupa parerea mea mama- fiica. Mama a devenit pentru mine prietena care isi face timp sa discutam, omul care ma ajuta si ma sprijina in ceea ce vreau sa fac, persoana care mi-a demonstrat, in repetate randuri, ca ma iubeste neconditionat, femeia care a facut atatea eforturi si sacrificii pentru intreaga familie... Nu concep pierderea relatiei pe care o avem si refuz sa ma gandesc la acest lucru.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu se poate hotărî, depinde acum de persoană, în familia mea toți ținem unul la celălalt egal, nu este o relație specială dintre unul și altul, deși în alte familii se procedează altfel, totuși se spune că relația mamă-fiică este cea mai puternică.

| Nastia a răspuns:

Mama fiica si tata fiica

| MANDY_2679 a răspuns:

Bunicii love struck
depinde laughing de caz

| BurN a răspuns:

Copil-Copil
Mama-Tata

| emoboy a răspuns:

Mama-fica apoi tata-fiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia in sine este puternica.toata familia.nu pe bucati.

| Myshka_5193 a răspuns:

Eu cred ca toate depinde cine te inkonjoara.De exemple:pe fiica o inkonjoara mai mult tata,, atunci la dinsii e mai strins relatiia, daca mama atunci la fiica mama e mai strins relatia,, DEpinde doar de incredere, intelegere si atentie, asta e tot