| andutxza a întrebat:

Am pe colegul meu de banca.Ma enerveaza la culme vorbeste numai prostii. O data a dat in mine. Ce sa fac cum sa supravietuiesc cu el in banca? Mai de mult am fost la un meci cu cativa prieteni din clasa (baieti) si era si el am ost si cu o vecina.In timp ce il asteptam pe tata cu colegii el nu ma lasa in pace si m-am luat la bataie cu el.Acum am nevoie de sugestii e urgent ce sa fac? am nevoie urgent(mai mult)

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Esti sigura ca o place pe acea fata si nu te place pe tine? probabil te place pe tine si nu stie cum sa iti spuna si de aceea se comporta asa. In caz contrar faptele lui releva cat este de imatur.

5 răspunsuri:
| deniisa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru cam prin clasa a 4 a laughing. Sincer nu cred ca ai ce sa faci, doar sa incerci sa iti schimbi colegul de banca iar pe actualul coleg sa il ignori pe cat posibil. Este o chestie de varsta, probabil va trece in scurt timp cel putin asa a fost la mine. Bafta

| Nolkyz a răspuns:

Incearca sa vb cu diriginta ta sa te mute, iar daca nu merge asa... nu stiu ce sa zic, poate te place thinking in fine, eu bateam pe baietii din cls daca spuneau ceva laughing

| anutza97 a răspuns:

Pai exista probabilitatea ca acel baiat sa te placa si nu stie cum sa si exprime sentimentele fata de tine am mai intanit chestii din astea peste tot daca nu e asta inseamna ca tr sa ti schimbi colegul... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| andutxza explică:

Am uitat sa mentionez ca el o place pe o fata Luiza nu pe mine

| lifeislife a răspuns:

Invata sa dai cu pumnu'
laughing