| StefaniaStefaniaj a întrebat:

Buna TPU.Sunt cu un baiat la care tin foarte mult.Problema este ca multi baieti vor sa fiu cu ei si eu nu vreau. Unul din ei a venit intr-o zi cu inca 20 de baieti si i-au dat cativa pumni baiatului cu, care sunt impreuna.El nu stie ca si-a luat bataie din cauza ca sunt eu cu el.Acum ceva timp a mai fost cu o fata si s-a dus sa se i-a de unu, care nu o lasa pe ea in pace si si-a luat-o si atunci tot de la astia.Sunt foarte periculosi si ma doare ca din cauza mea a suferit.Sa ii zic motivul pentru care a fost lovit? Si daca i-l zic, cum credeti ca o sa reactioneze?

Răspuns Câştigător
| JackWolfskin a răspuns:

Fi sincera cu el, daca o sa te iubeasca cu adevarat va cuceri si troia pentru tine. Ar putea chiar sa fie mandru ca si a luat bataie pentru tine, adica asta demonstreaza ca esti o fata dorita, ar putea chiar sa te valorifice mai mult. il sfatuiesc totusi din propria experienta ca atunci cand in tr un duel din asta raportul depaseste 3 la 1 ar fi timpul sa o ia la pas, si daca nu se poate feri de o confruntare directa sa loveasca tare si iute pentru ca adversarii nu o sa aiba mila de el cand o sa l loveasca. hitler a spus in al 2 razboi mondial kill or be killed, asta nu inseamna ca iubitul tau trebuie sa faca mmoarte de om, doar ca sa nu loveasca in gluma pentru ca tipii care sunt croiti pe el numai in gluma nu o sa dea! FUNDA VA ROG!

5 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Asa multi baieti plac fetele dop? Cred ca fratii Grimm au scris basme mai putin comicelaughing

| Ghiti2011 a răspuns:

Eu personal asa si multumit daca mi-as lua bataie pentru ca prietena mea la refuzat pe unu mai bazat ca mine.Stai linistita ce naiba sa zica tu crezi ca ala te lasa de frica cal mai bat aia nici un prunc de 5 ani n-ar face asta.

| asile2 a răspuns:

Spune-i. nu o sa se supere crede-ma o sa fie protector si o sa vrea sa ii bata dar nu il lasa roagal sa fie diferit de data asta si ca daca el sufera suferi si tu

Răspuns utilizator avertizat
| Jhaassminnee a răspuns:

Sinceritatea e cea mai buna metodawinking