| Villy0po a întrebat:

Am sa scriu cateva meserii si vreau sa-mi spuneti cat castigi la fiecare si cam cum este asa...in principiu
-avocat
-arhitect
-psiholog
-actor
-cantaret
:d

3 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Pai meseriile de mai sus in principiu sunt liberale. Adica tin de cat de bun esti tu.

Ca avocat bun te caut lumea si iti dai seama ca vin si bani, la fel si pentru. psiholog, arhitect, actor, cantaret.

| londonkate a răspuns:

Poti castiga mult din orice meserie, conteaza doar cum o practici si cat de bun esti la ea!

| bamse a răspuns:

Da, bune raspunsuri ai primit. INtai sa fii bun, pe urma vin si banii