| JessyF a întrebat:

Am vreo sansa sa devin vreo mare vedeta, daca ma inrosesc la orice pas, si sunt foarte foarte rusinoasa?

Răspuns Câştigător
| bismarck a răspuns:

JessieF, important e să arăţi bine, să ai şarm.Şi eu roşesc atunci când sunt surprins de exemplu, dar la un moment dat te vei obişnui cu camerele, cu publicul. Părerea mea e că, dacă asta îţi place, asta fă! Nu-ţi fie teamă, timiditatea nu e o piedică

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Odata ce o iei pe calea asta, exista roluri pentru orice tip de caractere. important este sa nu ai trac vizibil si sa inveti cate ceva despre autocontrol.

| MytzaMytz a răspuns:

Pai da poti, trebuie doar sa ai incredere in tine si o sa reusesti, sunt convis.

| Gaby3987 a răspuns:

A fi rusinoasa este unul dintre lucrurile pe care nu trebuie sa le ai cand esti vedeta, sau daca esti trebuie sa o ascunzi foarte bine. Sper ca te-am ajutat.

| bengioik2000 a răspuns:

In niciun caz nu poti deveni o mare vedeta daca esti rusinoasa, trebuie sa nu fi rusinoasa.