| Deusaa a întrebat:

Ma minunez cand citesc atatea tampenii aici. "vreau sa devin vedeta, am vreo sansa?"; "vreau sa ma sinucid, ce pastile imi recomandati?" wtf! ce se intampla cu copii din ziua de azi? straight face

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Nu esti singurul/a care se minuneaza, stai fara griji. Din pacate, eu una, am ajuns in stadiul in care nu ma mai afecteaza atat de mult, pentru ca mi-am dat seama ca nu se mai poate face mare lucru pentru ei. De vina sunt parintii lor care ii lasa sa bantuie nestingheriti pe internet si sa adreseze intrebari de genul si sa citeasca altele si mai inflorite.
Generatia lor este inca de pe acum compromisa, ma gandesc cu groaza la generatiile ce vor urma...
O seara placuta!

2 răspunsuri:
| AlinaBuc a răspuns:

Sunt parinti care daca-si vad plodul stand la calculator se multumesc ca nu iese pe afara sa se drogheze sau mai stiu eu ce si ii considera copii buni. Nimic mai neadevarat. Internetul mai rau ii prosteste ar trebui sa le restrictioneze accesul pe anumite siteuri. Eu de ex mi-am gasit verisoara de 12 ani uitandu-se cu o alta prietena la filme porno. Wtf? Am intrebato:Astea sunt papusile tale? Generatile astea noi se gandesc din ce in ce mai devreme la sex la 15 ani multi sunt deja experti si ne mai miram ca din ce in ce mai putini iau bacul.Tot ce conteaza pentru ei sunt toalele de firma, ultimul model de android, cum sa fi mai pitiopoanca si cum sa-mi pozez eu butul de rata in oglinda de la baie. tara asta loc sa evolueze mai rau se prosteste.

| Deusaa explică:

Copiii*