| crazy_girl a întrebat:

Anul acesta am terminat clasa a 8-a si am dat la liceu la filologie bilingv engleza cu media de admitere 9.01. Vreau sa stiu ce ore se fac si cate pe saptamana si vreau sa stiu si daca este mai greu decat la mate info.

2 răspunsuri:
| RGK a răspuns:

E mai usor decat mate-info, pentru ca in primul rand esti la uman si nu la real!
Cat despre engleza, din moment ce ai optat pentru locul ala probabil iti place limba si nu te vei supara daca o vei studia mai mult decat ceilalti din alte licee.
E viata usoara acolo unde esti tu!happy Părerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer imi pare enorm de rau ca ti-ai ales un asemenea profil la media mare ce o aisad. De ce nu te-ai dus la real? O sa constati ca in clasa a 12 a nu ai nici o perspectiva de viitor. Este intr-adevar mult mult mai usor ca la real. Partea naspa este ca la uman nu prea iti folosesti mintea, mai mult o odihnesti ca dehh, numa tocesti abureli, pe cand la mate iti dezvolti gandireawinking.