| Dragosh97 a întrebat:

Salut, sunt din Galati si anul acesta termin clasa a VIII a. Insa am o mare dificultate in privinta alegerii unui liceu. Am media de admitere cam in jur de 9.00-9.15.

Dupa parerea vostra cam ce liceu ar trebui sa aleg?

A, si as opta pentru un profil mate-info ori mate-info bilingv engleza, una dintre acestea.

3 răspunsuri:
| spookydrums a răspuns:

Du-te la LVA, Pedagogic, LMK, chestii din astea.

| Melinda1219 a răspuns:

Buna!
Pentru ca se cauta mult engleza, dar si informatica, dupa parerea mea, cel mai bun profil este cel de mate info bilingv.Bafta!

| Alcs a răspuns:

Salut nu sunt din Galati, dar dupa media pe care o ai ti-as recomanda un liceu de Informatica...happy