| adinaidklmao a întrebat:

Dacă vreau să mă mut de la filologie la mate-info(în același liceu) în semestrul 2, mai dau diferențele? Sunt clasa a 9 a, iar media mea de admitere este mai mare decât media de admitere la mate-info apropo happy

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Poti vorbi cu un cadru didactic pentru asta. Eu zic ca e suficienta media dar acum depinde de sistemul școlii etc. La mine la liceu se dau teste pe specializarea profilelor. Eram pe Resurse umane si protectia mediului si trebuia dat test daca venea cineva pe profil. Dar la liceul vecin din oras cu aceeasi specializare nu trebuiau teste date :/

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dai diferențe! dar e puțin probabil să-ți aprobe transferul până la sfârșitul anului

| Iote a răspuns:

Dai diferente pentru ca este alta specialitate. Nu conteaza ca este acelasi liceu sau altul.