| myhaytza a întrebat:

As dori sa aflu daca cineva a lucrat in Cipru, as vrea sa stiu daca este ceva serios sau nu ...Astept raspunsuri seriose

4 răspunsuri:
| conflict a răspuns:

Myhaytza, ca peste tot si in Cipru e o perioada de criza, iar in perioada asta nu am auzit decat posturi de sudori pentru Cipru; am 3 prieteni care sunt acolo si imi spun ca nici ei nu prea mai au ce sa faca, dar stau acolo pentru ca au contract semnat big grin.
Sper ca-m fost util happy

| florinel_8849 a răspuns:

Teapa au nevoie sa le trimeti o suma in cont si cand te duci acolo gata zici ca te-ai plimbat

| mad a răspuns:

Depinde pentru ce te duci...joburi serioase sunt oriunde, iar cand ai plecat din tara e clar ca iti asumi intr-o anumita masura un risc...ai mare grija daca ti se cer bani inainte...si-au luat multi plasa in stilu' asta... un amic de-al meu a lucrat in Cipru si a scos bani... oricum, ai mare grija...nu stiu in ce masura garanteaza faptul ca amicul meu a lucrat in cipru, ca nu o sa iti iei vreun fel de plasa

| myhaytza explică:

Mersi pentru raspuns. vreau sa ma duc ca sofer si firma de plasare cere 250 euro in care intra si biletul de avion. Am vorbit cu cineva care afost in cipru si spune ca nu aveau de munca si stateau in camera