| ame93 a întrebat:

As dori si eu informatii cu privire la facultatea george baritiu din ploiesti.la fara frecventa m-ar interesa...se intra usor?

4 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Tinand cont ca este facultate in regim de taxa se intra foarte usor

| ame93 explică (pentru Dana211):

Acum astept rezultatele la bac si conteaza si media nu? chiar daca e la cu taxa.media reprezinta un avantaj?

| Dana211 a răspuns (pentru ame93):

Se intra pe baza mediei respective dar eu nu am auzit pana acum pe cineva sa nu fi fost admis la Baritiu la fara frecventa pentru ca sunt putini candidati si mediile nu sunt exagerat de mari

| ame93 explică (pentru Dana211):

Aha pai eram curioasa k nu stiu ce sa fac au doua profile finante banci si drept si administratie publica si nu stiam daca sa bag la unul sau amandoua k imi era de sanse...pe mine ma intereseaza doar finante banci de aceea.