| Cosminabc123 a întrebat:

As vrea sa candidez la scoala de pompieri Boldesti, ati fost prezenti la o interventie a pompierilor? Cum e?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare interventie e diferita.

| gabicoo a răspuns:

E fain!
Dacă vrei să vezi și tu cum e cumpără 10 litri de benzină și da foc casei lui vecinu!
winking

| CelCareRamaneInUrma a răspuns (pentru gabicoo):

Tu ai fi genu ala de invatator sever care-si pune elevii in misiune din prima ca sa vada cum sta treaba rolling on the floor

| Bula a răspuns (pentru gabicoo):

E scump!
Si 1 litru face efectul.

| just4ubr2015 a răspuns:

La 2500 lei sa risti viata pentru altii nu merita si mai ales ca fata si sincer nu as vedea o fata cu furtunu in mana