| bubia a întrebat:

As vrea sa fiu actrita... din tot sufletul... unde as putea sa aflu daca am talent sau sa joc in piese sunt din Arad! FUNDA

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Du-te la teatrul din orasul tau si intereseaza-te, nu iti lasa talentul de izbeliste, asa au ajuns multi oameni celebri incercand. incercarea moarte n-are. asa ca fa-ti curaj si intereseaza-te la ce scenete se dau pentru anumite ocazii, mergi la o auditie si asa vei vedea ca o sa te vada multi oameni, cu timpul, unele spectacole o sa fie si televizate, asa ca poate iti gasesti un sponsor ceva, vorbeste si cu parintii sa fie si ei la curent. sper ca te-am ajutat happy funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| omy_9418 a răspuns:

Eu sunt sigura ca ai talent nu conteaza varsta conteaza sa ai talent si sa te distrezi nu ai sigur ce pierde incearca succes