| DanceIsInYourHeart a întrebat:

As vrea sa fiu actrita.Trebuie neaparat sa merg la un liceu de arte sau pot sa merg la un liceu normal si dupa sa merg la facultatea de actorie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un liceu normal dar apoi trebuie urmata actoria -ai mai multe sanse asa.

| claudiu152 a răspuns:

Poti sa faci si un liceu normal dar e mai bine sa faci unul de arte.happyfunditaaa?

| Chocobunny a răspuns:

Ai putea sa faci un liceu normal in caz ca te razgandesti cand vei fi mai mare sa poti avea alta sansa si apoi sa dai la facultatea de actorie dar proba de admitere este crunta trebuie sa dai auditie sa te bazezi mai mult pe talent si ai putea foarte bine sa te inscrii intr-o trupa de teatru de la liceu si sa mai capeti experienta. Sper ca te-am ajutat :*