| andreidin a întrebat:

As vrea sa incerc si la Academia de politie iar in caz ca nu iau anul acesta as sta un an acasa sa invat sa iau in al doilea dar aici vine problema cu inaltimea mea care este sub 1.70, inaltimea fiind de 1.65 in momentul asta imi permite a da dar daca se schimba in al doilea an nu mai am ce face! voi ce ati face in locul meu ati sta in al doilea an acasa ca sa invatati si sa va riscati cu inaltimea sau daca nu ati lua la academie ati da la agenti? care credeti ca este cea mai buna solutie? si va rog fara faza cu "sa lupt sa iau din prima" pentru ca este foarte greu de intrat acolo si nu sunt sanse foarte mari sa iau. vreau sa aud si alte pareri.Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand sa mai incerci, deja s-a dat admiterea anul acesta la Academia de Politie.
Si nu cred ca o sa mai fie schimbata inaltimea.

| andreidin explică (pentru Ioandelasal):

Frate o sa dau la anul adica in 2016 si a doua incercare va fi in 2017, in 2016 fie ca am noroc fie ghinion tot aia e, vreau sa zic ca nu pierd un an aiurea chiar daca se schimba inaltimea ca macar iau bacu si invat sa iau acolo nota foarte mare dar asa in al doilea an la academie cand dau daca se schimba inaltimea n-am realizat nimic.Ai inteles?

| Ioandelasal a răspuns (pentru andreidin):

Reciteste-ti intrebarea, este vina ta ca nu stii cum s-o pui. Si nu sunt fratele tau, as putea fi bunicul.

| andreidin explică (pentru Ioandelasal):

Scuze,recunosc eu am gresit dar credeam ca se stie ca la anul o sa dau pentru prima data, adica na n-avea cum sa vreau sa dau la Academie si sa nu stiu ca au fost inscrierile si chiar si admiterealaughing