| Nicusor_Ene_1998 a întrebat:

Am si eu o nelămurire.
Am intrat la facultatea de kinetoterapie si simt ca nu mi s-ar potrivi, anul acesta am incercat si la Academia de Politie (visul meu) dar am picat la contravizita medicala.
La anu' doresc sa dau din nou la Academie dar vreau sa ma lamuresc, daca ma duc anul acesta la kineto ( ca sa nu stau acasa ) si intru la Academie... trebuie sa platesc vreo taxa la kineto daca imi retrag dosarul?
P.s am intrat la buget

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, poti sa renunti oricand. Poti sa intrebi si la secretariatul facultatii daca nu ma crezi pe cuvant. Si oricum pana dai la academie cred ca iti termini si anul de kineto.