| AnneAn a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cateva licee pentru fete..Si meserii banoase. Ca tata vroia sa intru in politie si eu nu prea vreau:O3...Cel mai bun raspuns FUNDAkiss

7 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Dansatul la bara se plateste bine, la fel ca si PR-ul.
Vrei meserie banoasa, pune mana pe carte si incearca o cariera in inginerie sau IT. Vrei ceva din care sa faci bani repede, usor si multi...te duci unde sunt parcarile pentru TIR-urile straine.

| AnneAn explică:

Adk bine platita..Frate tata vrea sa intru in politie si eu nu prea vreau..Adk vr pe jumate..Gen ..As vrea k e actiune si are multe ramuri, Si nu vreau k are uniforma si parca nu e de mine:O3...

| Mihss a răspuns:

Poi. depinde de ce iti place tie (romana sau mate) Contabil ..sau jurnalist ..in ce clasa esti?

| AnneAn explică (pentru Mihss):

A8a :-D si initial am vrut sa intru in politie, dar n'am reusit sa trec de penultima proba :'(

| Nelly_Furtado_1986 a răspuns:

Pai eu lucrez la un vapor ca patiser...si iau bani multi... vreo 2000 3000 Euro happy

| Nelly_Furtado_1986 a răspuns:

Pai eu lucrez ca patiser pe un vapor de croaziera...si iau ceva banuti... vreo 2000 3000 de euro happy Funda?

| AnneAn explică (pentru Nelly_Furtado_1986):

Ar fi o idee...Dar numi plk sa stau toata zioa k nasu in mancare:O3.K oricum acasa stau cam prea mult pentru varsta mea:O3.Ce drak am doar 14 ani abia impliniti.