| PaulAdrian17 a întrebat:

Buna! A lucrat sau lucreaza cineva la KPMG? Cum este mediul de lucru, programul este flexibil? Este departe de centru (eu stau in zona Crangasi).
Multumesc pentru cei care isi rup din timp sa-mi raspunda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

KPMG Romania
Address: Șoseaua București-Ploiești 89A, București 013685, Romania

Hours:
Thursday 9 am–6 pm
Friday 9 am–6 pm
Saturday Closed
Sunday Closed
Monday 9 am–6 pm
Tuesday 9 am–6 pm
Wednesday 9 am–6 pp
Phone: +40 372 377 800

Dupa cum vezi, nu exista program flexibil, pentru toata lumea este la fel, de la 9 dimineata la 18 dupa amiaza, probabil cu 1 ora pauza de masa.

https://kpmg.com/ro/en/home.html!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce nu stie Violleta si habar nu are presupun cu ce se ocupa KPMG si confunda grav de tot programul de lucru cu publicul cu ce se face acolo.

Da, cunosc vreo 3 oameni care au lucrat acolo ca si auditori, meserie in care se lucreaza grav peste program in momentele aglomerate. Si pobabil toti cei care lucreaza pe partea financiara sigur ciupeste ore peste program ca sa isi termine treaba... daca lucrezi ceva suport probabil te vei incadra in programul normal.

PS. Da-i si tu un vot negativ Violletei si zii sa nu mai raspunda aiurea cand nici nu stie despre ce e vorba.