| SparagatorulDeBanci a întrebat:

Bună Acum Se va încheia Modulul 1 Si Nu am nici o nota la ed plastica și din câte am înțeles Dacă nu ai nota te lasa corigent Și vreau sa zic ca săptămâna Asta o sa ma asculte La plastica și nu știu Dacă am nevoie de 1 nota la orice materie sau de 2 Din câte am înțeles de la doamna Îmi trebuie cel puțin 1 nota sa Îmi încheie semestru Dacă nu Ma lasă corigent Atâta Întreb Câte note Îmi trebuie la fiecare materie casa nu ma lase corigent La încheiere de modul

3 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Cel putin 2 (doua) note la fiecare materie. Dar si mai multe in functie de cate ore ai saptamanal la un obiect.
De ce nu ai note?

| JustDeedee a răspuns:

Salut! Din cunostintele mele, pentru a ti se incheia situatia la o materie ai nevoie de minim 2 note la fiecare materie in parte. Trebuie sa ti se faca media dintre cele 2 note.

| VladAlexx23560 a răspuns:

Pentru a-ti incheia media trebuie sa ai numarul de ore pe saptamana + 3 note. Media se incheie la finalul anului din toate notele deci daca ai 4 sau mai multe ar trebui sa fie ok.