| MrFunky2 a întrebat:

Am 13 ani si sunt in clasa a VII-a, logic.La anul dau pentru liceu,si vreau sa devin regizor, vreau sa merg la liceu la Timisoara.Ce liceu imi recomandati?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Faci liceul de arta daca vrei sa urmezi un astfel de drum, dar pentru regizor trebuie sa urmezi cursurile facultatii de actorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul de arta, dar de acolo nu ajungi regizor. Trebui sa urmezi niste cursuri de actorie

Răspuns utilizator avertizat
| GoldandSilver a răspuns:

Liceul de arte, sectia arte teatrale, urmeaza niste cursuri si facultatea de teatru si film si succes!