| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa ma angajez pe timpul veri in Bucuresti, aveti idei unde? voi cum ati procedat la inceput?
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Ygorr38 a răspuns:

Eu unul muncesc de la varsta de 16 ani din motive personale.si am 25 de ani de acum.
Eu am inceput la un service auto ca tinichigiu auto si vopsitor.
Insa acum depinde de tine unde ai vrea sa muncesti.
Te poti duce la o firma de publicitate care cauta sign maker(colantor).
Este ceva usor, se castiga bine, si te poti angaja si numai pentru 3 luni.
Eu sunt din Galati si lucrez tot in domeniu si eu pot zice ca sunt multumit, numai ca eu am si alta calificare in afara de sign maker...eu mai am si imprimator serigraf.

crede-ma...merita

| Minsk a răspuns:

Mai stai pe acasa..lasa treaba toti va repedeti pentru bani hei 15 ani eu stateam fugiti dupa bani