| hulkwirine a întrebat:

am 16 ani si vreau sa-mi fac o cariera de fotbalist!
am 77 kg si 1.82 m! am viteza pentru ca corpul e in forma, am facut street workout! pina acum am jucat fotbal doar in strada, si acum vreau sa ma ocup serios si sa merg la un club din tomesti Iasi! nu cred ca conteaza inaltimea pentru ca ibrahimovic avea viteza ft mare! cum credeti o sa am succese pentru ca stiu ca e cam tirziu ca sa o iau de la inceput? funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eşti foarte bine aşa cum eşti, trebuie să te înscrii la un club de fotbal.
E alegerea ta, aşa că fă ce-ţi place.
Te pup!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi să te înscrii la un club de fotbal.
Pa, pa.

| Secret2000 a răspuns:

Foarte simplu...
Faci ce-ti place si ce-ti doresti... nu conteaza ca ai 1.80 m sunt multi fotbalisti mari care au inaltimea mai mica ca a„ ta